Rekrutacja do klas pierwszych

Pełne informacje dotyczące rekrutacji do klas pierwszych znajdują się na stronie Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy.

Strona Biura Edukacji

Dodatkowa rekrutacja do klasy pierwszej sportowej o profilu pływanie

Kandydaci do klasy 1 o profilu pływanie zostaną zakwalifikowani na podstawie testu sprawności fizycznej.

harmonogram_proby_sprawnosci.pdf

Zestaw prób sprawności fizycznej obowiazujący przy naborze do klasy 1 szkoły podstawowej

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Pełne informacje dotyczące rekrutacji do odziałów przedszkolnych znajdują się na stronie Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy.

Strona Biura Edukacji

Dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych

Wszystkie bieżące informacje na temat zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych w 2017 roku znajdują się na stronie Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawa.