Integracja

Wyniki konkursu plastycznego pt. "Ja i tolerancja"

I miejsce w klasach pierwszych: Oliwia Mróz  z 1ai

 II miejsce: Zofia Michalska z 1 ai

 III miejsce Helena Mantur z 1 ai

Wyróżnienie: Natalia Mróz 1ai

 

I miejsce w klasach drugich: Lena Szajko z 2a

 II miejsce: Natalia Miechowska z 2c

III miejsce: Karla Litwin z 2b

Wyróżnienie: Olga Szczepkowska z 2b

 

I miejsce w klasach trzecich: Nikola Rodak z 3e

 II miejsce: Inga Żelazna z 3e

III miejsce: Zofia Szerypo z 3 di

Wyróżnienie: Dominika Subda z 3 di

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

                                           Koordynatorzy konkursu: Magda Milewska, Małgorzata Szostak

 

Więcej zdjęć w Galerii.

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH, DRUGICH I TRZECICH  

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH, DRUGICH I TRZECICH  

 

Z okazji Dnia Tolerancji i Uśmiechu zapraszamy uczniów klas pierwszych, drugich oraz trzecich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym :

„Ja i tolerancja”

Zadaniem uczniów jest wykonanie plakatu na temat „Ja i tolerancja” – przykłady tolerancji na co dzień.

Format plakatu A3 lub A2.

Technika wykonania plakatu – praca płaska na papierze, wykonana dowolną techniką.

Pracę należy podpisać czytelnie z tyłu podając imię, nazwisko, klasę.

Ocenie będą podlegały:

  • twórczy charakter pracy,
  • samodzielność i oryginalność,
  • ogólna estetyka pracy.

 

Prace składamy do 20 listopada 2017 r. do wychowawcy.

 

Magda Milewska, Małgorzata Szostak

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

 

Dyżury specjalistów

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

02-06 października 2017r.

 

1. Psycholog – Pani Lidia Mieteń-Remiszewska- 04.10.2017r. (środa), godz. 16.25-17.10, sala 232

2. Logopeda – Pani Agata Andrejczyk – 04.10.2017r. (środa), godz. 14.30-15.30, sala 202

3. Terapeuta pedagogiczny- Pani Urszula Roze – 03.10.2017r. (wtorek), godz. 8.50-9.35 sala 102

4. Terapeuta SI – Pani Jowita Komorowska- 03.10.2017r. (wtorek), godz. 8.50-9.35, sala SI

5. Pedagog – Pani Katarzyna Traczewska – 03.10.2017r. (wtorek), godz. 16.00-17.00, sala 113

6. Psycholog - Pani Katarzyna Rzepińska – 03.10.2017r. (czwartek), godz. 16.10-17.10, sala 232

7. Terapeuta pedagogiczny – Pani Gabriela Rasztawicka - 04.10.2017r. (środa), godz. 9.45-10.30,
sala 4

SZKOLNY KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH i CZWARTYCH

Wyniki konkursu

I miejsce w klasach trzecich zajęła Dorota Cegłowska z 3e,

 II miejsce Zofia Grochocka z 3e,

III miejsce Piotr Paczóski z 3e,

 I miejsce w klasach czwartych zajął Michał Huszał z 4 g,

 II miejsce Aleksandra Żminkowska z 4a,

 III miejsce Aleksandra Niedbałko z 4 g.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.  

                                                                           

Koordynatorzy: Magda Milewska, Urszula Malewicka , Małgorzata Szostak.

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH

Wyniki konkursu

I miejsce w klasach pierwszych zajął Wojciech Chełstowski z 1ai,

II miejsce Katarzyna Godlewska z 1 ai,

III miejsce Natalia Mróz z 1 ai,

I miejsce w klasach drugich zajęła Julia Kasiak z 2a,

II miejsce Lena Szajko z 2a,

III miejsce Michał Wojnar z 2a.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

                               

Koordynatorzy: Magda Milewska, Urszula Malewicka , Małgorzata Szostak.

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl