Aktualności FANIMANI Informacje ogólne 2017/2018 - Planowane wydatki 2016/2017 - Uchwały Rady Rodziców Rozliczenie wydatków w roku szkolnym 2016/2017

Rada Rodziców

Witam!

Rada Rodziców zaprasza wszystkich chętnych rodziców, którzy rozumieją potrzeby dzieci i szkoły i którzy chcą zrobić coś pozytywnego, do zgłaszania się na oddziałowych do Rady Rodziców.

RR jak co roku, stara się zebrane pieniądze przeznaczać na nasze dzieci, żeby mogli łatwiej przebrnąć kolejne lata nauki. Jednym z naszych celów, jest odciążenie ich plecaków. Dlatego staramy się co roku kupować podręczniki, z których dzieci korzystają w szkole podczas lekcji i dzięki temu nie muszą nosić swoich ciężkich podręczników do szkoły. W związku z reformą szkolną, musimy kupić dużo nowych podręczników, w związku z powyższym kierujemy do Państwa prośbę dotyczącą wpłat.

Zakup_podre__czniko__w_na_wyposaz__enie_szkoly.pdf

Rada Rodziców