• Rada Rodziców

• Fundusz Rady Rodziców

• Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2023/2024 po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o dobrowolne wpłaty na rzecz Funduszu Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie:

• 16 zł miesięcznie na rodzinę w przypadku posiadania jednego dziecka uczęszczającego do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie,
            • 24 zł  miesięcznie na rodzinę w przypadku posiadania więcej niż jednego dziecka uczęszczającego do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie. W takim przypadku składka jest rozliczana w równych częściach na każde dziecko.

Rada Rodziców, może wspierać Szkołę w codziennym życiu tylko dzięki Wspaniałym Rodzicom, ich zaangażowaniu, poświęceniu oraz pomocy finansowej – poprzez wpłaty na FUNDUSZ RR!

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, ale także wspieramy funkcjonowanie placówki i jej doposażanie.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym planem finansowym na ten rok, dzięki czemu zrozumiecie jak ważne jest zaangażowanie nas wszystkich w tą działalność, dzięki której każdy dzień naszego dziecka w Szkole może być naprawdę radosny i pełen nowych doświadczeń. Zestawienie to znajdziecie Państwo w zakładce Finanse Rady Rodziców

Jeżeli jednak sugerowana kwota przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej wysokości. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas  wszystkich najważniejsze.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Pieniądze można wpłacać co miesiąc, lub w transzach, które są dla Państwa najbardziej dogodne.

Proponujemy wpłaty bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

lub gotówką w sekretariacie szkoły u Pani Małgorzaty Szary

Prosimy o wprowadzenie prawidłowego tytułu przelewu, który pozwoli na identyfikację płatności:

Rada Rodziców, imię i nazwisko ucznia, klasa wraz oznaczeniem literowym, np. Rada Rodziców, Jarek Kowalski, 5h

Bardzo serdecznie dziękujemy osobom, które korzystają z FANIMANI i dzięki temu dodatkowo wspierają naszą RR.

Nasz szkoła została zarejestrowana na portalu FANI MANI we wrześniu 2016r, obecnie mamy 176 wspierających. Od tego czasu zebraliśmy dodatkowo dla szkoły 12550,92 pln z tego 4643,13 pln w ostatnim roku szkolnym(2022/2023). Jak widzicie akcja nabiera powoli rozpędu dlatego też:

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH RODZICÓW DO KORZYSTANIA Z FANIMANI. MOŻNA WSPOMÓC DZIAŁALNOŚĆ RADY RODZICÓW A PRZY OKAZJI SKORZYSTAĆ Z WIELU DODATKOWYCH RABATÓW NA ZAKUPY!!!!

Jak działa FaniMani

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1700 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku  i w ciągu roku zrobisz zakupy przez FaniMani.pl za min. 100 zł, otrzymamy dodatkowe 2x5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1700 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Jak działa FaniMani.pl

Przypominajka