• Otrzymaliśmy dotację na zakup książek do naszej biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

• Z przyjemnością  informujemy Państwa, że nasza szkoła przeszła pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej i tym samym uzyskała rządowe wsparcie w kwocie 12.000 zł w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016 – 2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

Aby przystąpić do programu organ prowadzący szkołę  musiał wnieść wkład własny w wysokości minimum 3.000 zł.  Oznacza to, że razem z otrzymaną dotacją nasza szkoła dysponuje w 2019 roku aż 15.000 zł na zakup nowych książek do szkolnej biblioteki.

W celu umożliwienia wszystkim uczniom i rodzicom włączenia się w konsultowanie zakupów nowych książek, prosimy o zgłaszanie swoich propozycji tytułów książek, które uzupełnią księgozbiór naszej biblioteki.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ankietę.

ZAPROPONUJ KSIĄŻKĘ DO ZAKUPU W ANKIECIE !

• Sprawozdanie finansowe

• Informujemy, iż sprawozdanie finansowe Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 zostało zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej DBFO