• Rada Rodziców

• Informacje ogólne

Drodzy Rodzice!

Rada Rodziców to miejsce gdzie spotykają się pasja, kreatywność, zaangażowanie i przede wszystkim chęć poświęcenia dla drugiego człowieka. Tak, takimi cechami charakteryzuje się każdy członek naszej wspólnoty i dzięki nim możemy sprawić, aby NASZE DZIECI miały lepsze warunki do nauki i rozwoju.

Szkoła bowiem to nie tylko edukacja, ale także miejsce, gdzie spotykamy się po lekcjach, rozmawiamy, wymieniamy doświadczenia – jest to część życia naszych dzieci, ale również nas – Rodziców.

Grupa kreatywnych, pełnych zaangażowania ludzi z wachlarzem pomysłów to pierwsza część sukcesu. Druga to nasza hojność, która pomaga szybciej i skuteczniej realizować potrzebne inicjatywy.

Proszę pamiętać, że nawet najlepsze pomysły bez Państwa pomocy nie będą możliwe do zrealizowania. Szczególnie liczymy na Państwa dobrowolne wpłaty na fundusz Rady Rodziców, bez których nie uda się nam – rodzicom, sfinansować wielu dobrych i koniecznych celów, które trzeba podjąć dla dobra  naszych dzieci.

Mamy szansę coś ulepszyć, coś zmienić – mnóstwo rzeczy  jest w naszym zasięgu. Prosimy o sugestie i otwarte formułowanie postulatów, co można zmienić i ulepszyć w naszej szkole.

Jeśli macie jakieś pytania, każdy z członków Rady Rodziców z pewnością je wyjaśni. Liczymy na owocną współpracę, z której efektów będzie korzystać cała społeczność szkolna!

Możecie też kierować pytania i wszelkie pomysły na adres e-mail: rada.rodzicow.sp344@eduwarszawa.pl

Z poważaniem,

Rada Rodziców SP344 w Warszawie

Jak co roku Rada Rodziców wspiera wiele inicjatyw takich jak:

• Ślubowanie klas 1,
            • Bal Karnawałowy klas 0-3,
            • Dyskoteki Karnawałowe dla klas 4-8 ,
            • Konkursy organizowane przez nauczycieli,
            • Dofinansowanie do balu na zakończenie klas 8,
            • Wpisowe na konkursy pozaszakolne,
            • Tablo lub fotoksiązka na zakończenie klas 3 i 8,
            • Nagrody na zakończenie dla klas 0,
            • Wspieranie dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej,
            • Dzień Edukacji Narodowej i nagrody dla najlepszych nauczycieli/ pracowników szkoły,
            • Wspieranie w działaniach szkolnego samorządu i wolontariatu.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym planem finansowym na ten rok, dzięki czemu zrozumiecie jak ważne jest zaangażowanie nas wszystkich w tą działalność, dzięki której każdy dzień naszego dziecka w Szkole może być naprawdę radosny i pełen nowych doświadczeń.

Zestawienie to znajdziecie Państwo w zakładce Finanse Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Przewodniczący – Grzegorz Witek

Wiceprzewodniczący – Krzysztof Czerech

Sekretarz – Dariusz Staciwa

Członkowie:

• Maja Miesztalska - komisja finasowa,
            • Jolanta Kurpiel - komisja finasowa,
            • Piotr Kosieradzki - komisja rewizyjna.