• Vlog

• Krytyczne ocenianie

Łatwo jest nam oceniać innych a co o tym sądzi Żyrafa? Czego dzisiaj nauczyc się szakal Zenon?

• Zaśmiecanie

Tak łatwo jest wyrzucić śmieć do kosza. Czy na pewno?

Czy wiecie, że z 35 plastikowych butelek można wyprodukować bluzę polarową?

Styropianowa tacka rozkłada się 500 lat!

Koło fotograficzno-filmowe

Uczniowie z Koła fotograficzno-filmowego podczas nagrywania  filmu poznają tajniki i zasady pracy na planie filmowym

.

• Profesjonalna sesja

Podczas zajęć koła fotograficzo-filmowego uczniowie uczestniczyli w profesjonalnej sesji fotograficznej; modelami byli uczniowie naszej szkoły.

• Koło filmowe tworzy animację poklatkową

Praca nad filmem poklatkowym to żmudny i dlugotrwaly proces, właśnie teraz nasze koło filmowe zaczyna zabawę z taką animacją, wkrotce poznacie efekty.

Zgłębiamy tajniki malowania światłem

Nasze Koło filmowo-fotograficzne na kolejnych zajęciach podczas "malowania światłem"

• 16.12.2021 r.
            • Zbliżają się święta, ale Szakal I Żyrafa nie ustają w swojej pracy. Wkrótce będziecie mogli poznać ich najnowsze przygody. A na razie przyjmijcie najlepsze, empatyczne życzenia . Życzymy Wam Empatycznych Wesołych Świąt !