•      Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie informuje, iż w roku szkolnym 2018/19 planuje szkolenie sportowe o profilu pływanie. Nabór kandydatów do klasy pierwszej sportowej o profilu pływanie na rok szkolny 2018/19 prowadzony będzie  z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacyjnego oraz według harmonogramu i zasad ustalonych przez Biuro Edukacji.

   

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do szkół podstawowych

   

 • Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019

  Rekrutacja/zapisy do klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się 2 marca2018. Szczegółowe informacje tj.: harmonogram, zasady oraz kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji są zamieszczone na stronie Biura Edukacji oraz w zakładce Rekrutacja na naszej stronie internetowej

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do szkół podstawowych

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

 • KODUJ z GIGANTAMI - WARSZAWA, ul. Żurawia 6/12 lok. 508

  Szanowni Państwo,

   

                  W związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami mamy zaszczyt zaprosić Państwa dzieci  do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach programowania.

                  Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania programowania wśród dzieci i młodzieży. Obecna edycja odbędzie się w dniach 3, 4 i 17 lutego w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Gliwicach i Łodzi.

                  Mamy zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objęło Ministerstwo Cyfryzacji oraz Minister Edukacji Narodowej, a także Prezydenci Miast, w których odbędą się Warsztaty.

   

        Z poważaniem,

                                                                                    Radosław Kulesza

                                                                              Giganci Programowania 

   

  Więcej informacji na stronie GIGANCI PROGRAMOWANIA

 • eTwinning w Naszej Szkole

  W tym roku szkolnym uczniowie klasy 5a i 5d w ramach koła teatralnego w języku angielskim realizują projekt europejski etwinning pt. "Acting is exciting." Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na rolę uniwersalnych wartości w życiu każdego człowieka.

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl