• Galeria ERASMUS +

• SP344 gospodarzem- Dzień 2

• 17.01.2023 22:04
        • Drugi dzień polskiej mobilności przebiegał pod hasłem MARNOTRAWSTA JEDZENIA. Odbyły się dzisiaj dwa warsztaty: pierwszy z nich pod tytułem: Waste Less, save more, live more.
        • Warsztat był prowadzony przez koordynatora projektu Panią Monikę Moskiewicz-Rachwał oraz nauczycielkę języka angielskiego Panią Ewę Żurawską. Uczniowie zostali następnie podzieleni na różne grupy w celu integracji wielokulturowej i w swoich teamach wykonywali kalendarze na 2023 rok o tematyce recyklingu, marnotrawstwa jedzenia, filozofii ZERO WASTE, itp.

Podczas drugich zajęć, uczniowie pracowali nad plakatami pt. FROM NORMAL TO GREE SCHOOL/ GREEN PRACTICES IN OUR SCHOOL. Warsztaty te prowadziła Pani Agnieszka Tomczyk oraz Pani Krystyna Facon.

Dzisiaj wybraliśmy też nasze logo projektu. Zwyciężyło logo stworzone przez uczennicę ze Słowenii.

Ciekawym przeżyciem dla naszych uczniów było wysłuchanie grupy słoweńskiej- informacji na temat ich kraju oraz szkoły.