• Galeria ERASMUS +

• SP344 gospodarzem- Dzień 1

• 16.01.2023 21:20
        • Rozpoczynamy emocjonujący tydzień. Nasza szkoła gości młodzież z Turcji i Słowenii.
          Dzień rozpoczęliśmy od uroczystego powitania przez Panią Dyrektor Agnieszkę Odrzygoską - Sznitowską i koordynatora projektu Monikę Moskiewicz- Rachwał.
        • Pierwszy dzień Erasmusowiej mobilności w Polsce. Braliśmy udział w warsztatach na temat recyklingu pod czujnym okiem ekspertów- Pań Agnieszki Sobczak i Ewy Żurawskiej. Następnie tworzyliśmy ulotki dla swoich szkół z rekomendacjami dla pracowników szkoły oraz swoich kolegów i koleżanek na temat recyklingu. Nacobezu zadania podały Panie Agnieszka Tomczyk i Kasia Mąka.

Po obiedzie pojechaliśmy do Centrum Nauki Kopernik, gdzie braliśmy udział w wystawie "Przyszłość jest Dziś". Byliśmy też w Teatrze Robotów oraz odkrywaliśmy tajemnice fizyki. To dopiero początek, przed nami jeszcze cała doza wiedzy i super zabawy !