• Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2018/2019

        •  Harmonogram konkursów dzielnicowych i szkolnych

          dla uczniów klasy 1 - 3

          w roku szkolnym 2018/2019

          Nazwa konkursu dzielnicowego

          Placówka organizująca

          Termin realizacji

          Uczestnicy: ucz kl. I – III

          Piękna nasza Polska cała

          SP 355

          16.11.2018

          III

          Dzielnicowy konkurs recytatorskie “Poezja Doroty Gellner”

          NSP “Inspiracja”

          26.11.2018

          I – III

          Dzielnicowy konkurs  cichego czytania ze zrozumieniem „Wiem co czytam”

          SP 257

          29.03.2019

          III

          Turniej gier stolikowych

          SP 366

          15.03.2019

          I-III

          Konkurs języka angielskiego

          SP 154

           

          Kl. II – III

          Dzielnicowy konkurs  o zdrowym żywieniu „Wyścig po zdrowie”

          SP 257

          05.12.2018

          III

          Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna

          SP 314

          04 – 12.04.2019

          I – II

          Dzielnicowy konkurs ortograficzny „Ortografia do głowy trafia”

          SP nr 112

          03.2019

          II-III

          Bieg po zieloną gałązkę

          SP nr 314

          05.04.2019

          III

          Mała Olimpiada Matematyczna

          SP 31

          04.2019

          kl. III

          Konkurs plastyczny „Białołęka moja mała ojczyzna”

          SP 110

           

          Kl. I – II

          Dzielnicowy konkurs sportowy “Mali sportowcy na start”

          NSP “Inspiracja”

          10.05.2019

          I – II

          Konkurs kaligraficzny „Mistrz kaligrafii”

          SP 355

          20.05.2019

          I

          Turniej wiedzy o Białołęce „Białołęka moja mała ojczyzna”

          SP 110

           

          Kl. III

          Konkurs informatyczny

          SP 314

          06. 2019

          Kl. III

          Konkurs literacko informatyczny

          SP 231

          05.2019

          Kl. III

           

           

          w konkursach dzielnicowych szkołę reprezentują uczniowie wyłonieni w etapach szkolnych

           

           

            

           

          Nazwa konkursu szkolnego

          Termin

          Uczestnicy: ucz. kl. I – III

          plastyczny Warszawska Syrenka

          październik

          0 – III

          Ortografia na wesoło

          listopad

          1 - 3

          plastyczny Polacy Naszej Niepodległej Polski

          październik/listopad

          I - III

          recytatorski poezji patriotycznej Nasza Niepodległa – wiersze o Polsce

          listopad

          klasy II i III

          ekologiczny

          kwiecień

          Klasy I - III

          plastyczny Ulubiony bohater z bajki

          maj

          klasy I

          plastyczny Projekt okładki książki

          maj

          klasy II

          turniej wiedzy Lektury szkolne

          maj

          Klasa III

           

           

          termin klasa temat uwagi
          ../../.... - ../../.... IV-VIII

          MULTIMEDIALNY KONKURS HISTORYCZNY SP344

          REGULAMIN KONKURSU

          16/10/2019- 30/04/2020 IV-VIII

          Konkurs Informatyczny LOGIA

          więcej informacji na www.oeiizk.waw.pl

          TERMINARZ
          07/10/2019- 12/11/2019 I - VIII

          Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 2019

          więcej informacji na www.mcourser.pl

          TERMINARZ

          11/11/2018 - 15/03/2019 I - VIII

           Konkurs "Zrób-My Nasz-Film" OEiiZK

          REGULAMIN
          20/03/2019 - 04/04/2019 II - VIII ORZEŁ INFORMATYCZNY REGULAMIN
          20/03/2019 - 15/04/2019 IV - VIII "BYĆ FAIR W INTERNECIE" REGULAMIN