• Nabór do RADY DIALOGU Z MŁODYM POKOLENIEM

• 25.08.2023 10:28

Trwa nabór do RADY DIALOGU Z MŁODYM POKOLENIEM!
            Wśród Państwa społeczności na pewno są młodzi ludzie, którzy wyróżniają się szczególną aktywnością społeczną i obywatelską. Kolejnym krokiem w ich działalności może być członkostwo w RADZIE DIALOGU Z MŁODYM POKOLENIEM!

• Konkurs na ajenta stołówki w SP 344 rozstrzygnięty

• 03.07.2023 13:55
          • W dniu 28  czerwca br. komisja w składzie:
            Dyrektor Szkoły, kierownik administracyjny oraz przedstawiciele Rady Rodziców
            rozstrzygnęli konkurs na ajenta stołówki szkolnej.

W roku szkolnym 2023/2024 posiłki będzie przygotowywała firma ILANGA – Krzysztof Kowalczyk.

•  Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024
          • Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024

• 30.05.2023 08:24
          • Szanowni Państwo,
            rozpoczynamy zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2023/2024. Osoby zainteresowane zgłoszeniem dziecka prosimy o wypełnienie druku  Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej. Ze względu na konieczność zaplanowania liczby miejsc w świetlicy dla uczniów na przyszły rok szkolny prosimy o terminowe składanie dokumentów tj. do 7 czerwca 2023 r.

Wydrukowaną, uzupełnioną i podpisaną kartę można złożyć w czerwonej skrzynce w portierni lub przekazać wychowawcy w świetlicy.  Upoważnienia do odbioru prosimy składać we wrześniu.  Gotowe druki znajdą Państwo w recepcji szkoły.

• Karta Ucznia w roku szkolnym 2023/2024

• 30.05.2023 08:49
          • Szanowni Państwo,

Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna proces realizacji wydawania Kart Ucznia pierwszoklasistom oraz tym dzieciom, którym uprawnienia do darmowych przejazdów wygasają 30 września br.

• Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 2023

• 16.05.2023 11:45
          • Od 16 maja 2023 r. od godziny 16.00 rozpoczynają się zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak, jak co roku, w okresie ferii letnich, warszawscy uczniowie/uczennice oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz ofertę zajęć: sportowych, artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych. Status uczennicy/ucznia przysługuje osobom pobierającym naukę w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych w okresie od 1 września do 31 sierpnia (oddział przedszkolny jest podstawową jednostką organizacyjną przedszkola i nie wchodzi w skład struktury organizacyjnej szkoły podstawowej). Do wzięcia udziału w Akcji zapraszamy również dzieci z Ukrainy, na takich samych zasadach jak dzieci warszawskie.

Miasto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców nie podwyższyło w tym roku opłaty dziennej pomimo wysokiej inflacji oraz wzrostu cen produktów żywieniowych, energii i transportu chcąc nadal zapewnić wysoki standard opieki oraz wyżywienia dla wszystkich uczestników. W tym roku wszystkich uczestników obowiązuje jednakowa stawka 50 zł dziennie, jednak w zmienionym podziale: 20 zł opłata za wyżywienie oraz 30 zł opłata za opiekę.

• Dyżur wakacyjny - Turnus I (3 lipca - 21 lipca)

• 17.05.2023 09:15
          • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego informuje, że z powodu remontu w szkole dyżur będzie zorganizowany w lokalizacji zastępczej - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w terminie od 03.07 do 21.07.2023 r.