• Zajęcia ,,Gramy i śpiewamy"

• Od września do grudnia 2021 r. W naszej szkole odbywały się zajęcia ,,Gramy i śpiewamy" w ramach programu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych. Chętni uczniowie z klas: I E, I F, II C, II D i III C uczestniczyli w zajęciach umuzykalniających, które prowadziły: p.Katarzyna Czyżyk, p.Katarzyna Dobrosz, p.Hanna Kordalska, p.Anna Nowicka i p.Sylwia Parandyk. Dzieci grały na różnych instrumentach, śpiewały i tańczyły. Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

• Dyskoteka klasowa w II D

17 lutego uczniowie klasy II D bawili się podczas klasowej dyskoteki. Dzieci tańczyły tańce integracyjne i świetnie bawiły się przy dźwiękach starych i nowych hitów.

• Bal karnawałowy w 1fs

• 25 stycznia uczniowie klasy 1fs świetnie bawili się podczas klasowego balu karnawałowego. Prezentowali fantastyczne stroje. Tego dnia humor dopisywał wszystkim uczniom. Zabawom i tańcom nie było końca w kolorowej sali, udekorowanej przez Rodziców. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, który cieszył dzieci w czasie przerw i dawał siły do wspaniałej zabawy.

• Karnawałowe zabawy 1e

• 5 stycznia i 14 lutego uczniowie klasy 1e uczestniczyli w klasowym balu karnawałowym połączonym z walentynkami. Kochani Rodzice pięknie udekorowali salę balonami i serpentynamiDzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Tańcom i zabawom nie było końca. Na zakończenie balu mieliśmy słodki poczęstunek, przygotowany przez nasze Mamy. Wszyscy bawili się wesoło.

• Walentynki w 3B

• 14 lutego uczniowie klasy 3B świętowali w klasie walentynki.

Ponieważ uwielbiamy prace plastyczno – techniczne ten dzień nie mógł się bez takiej obejść. Wykonaliśmy walentynko-serduszkowe biedronki. Mimo, iż hołdujemy zasadzie, że okazywać sympatię i wsparcie warto każdego dnia, to z okazji walentynek postanowiliśmy jeszcze bardziej to podkreślić i stworzyliśmy plakat „Doceniamy siebie nawzajem”, który składa z naszych mocnych stron zauważonych przez kolegów i koleżanki. Każdy z nas wylosował imię jednej osoby z klasy, a następnie dopisał to, za co ją ceni, lubi, podziwia. Plakat zawisł w naszej sali i zostanie z nami na dłużej.

• Klasa 4b przedstawia Gruffalo

• Czy wiecie kim jest Gruffalo? Uczniowie klasy 4b wiedzą. Na lekcji języka angielskiego mogliśmy przeczytać książkę 'Gruffalo' w oryginale i zapoznać się z historią małej sprytnej myszki oraz tchórzliwego potwora. Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci, które przedstawiają bohatera angielskiej literatury dziecięcej.

• WOŚP 2022

• Serdecznie dziękujemy  rodzicom i uczniom za przyłączenie się do zbiórki na rzecz WOŚP. Mimo prawie pustej szkoły udało nam się w piątek 28 stycznia zebrać do puszki blisko 1000 zł, a w szkolnej e-skarbonce znalazło się 1940 zł.  Ponadto nasi uczniowie jako wolontariusze zbierali pieniądze do puszek  w dniu 30.Finału,  wysokość uzbieranych kwot poznamy po feriach. Na Państwa zawsze można liczyć. Dziękujęmy.