• Galeria ERASMUS +

Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 3

28.03.2023 22:20
        Trzeci dzień mobilności w Słowenii za nami. Był to dzień pełen wrażeń i aktywności przygotowanych dla wszystkich uczestników projektu.

Słowenia- dzień 2

28.03.2023 00:12
        Podczas kolejnego dnia mobilności w Słowenii zwróciliśmy uwagę na temat poświęcony zużyciu wody i energii. To też pierwszy dzień aktywności. Gospodarze przywitali bardzo ciepło grupę z Polski oraz Turcji krótkim występem artystycznym. Przemawiała wraz z wójtem gminy Cankova sama Pani Dyrektor szkoły. Część artystyczną zakończyły krótkie występy na temat kultury danego kraju. Grupa z Polski zaprezentowała polskie łamańce językowe oraz nasz narodowy taniec- Krakowiak.

Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 1

26.03.2023 22:59
        I tak rozpoczynamy kolejny etap projektu Erasmus+ We Say That Stop Wasting! Kolejny przystanek- Słowenia. Reprezentanci naszej szkoły wraz z trójką opiekunów wyjechali na tygodniowy wyjazd edukacyjny.

SP344 gospodarzem- Dzień 5

22.01.2023 21:29
        Dzień 5, to ostatni dzień zaplanowanych aktywności dla wszystkich uczestników mobilności w Polsce. Podczas tego dnia odbyły się m.in. warsztaty gotowania. Oczywiście ideą ich było rozplanowanie wszystkich potrzebnych produktów i ich ilości w zależności od otrzymanego przepisu. Celem tych warsztatów było przede wszystkim uświadomienie uczniom, jak ważne jest planowanie i właściwa organizacja zakupów, aby potem nie marnować żywności. Jak widać połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

SP344 gospodarzem- Dzień 4

19.01.2023 21:38
        Podczas czwartego dnia mobilności, uczestnicy projektu brali udział w koncercie pod tytułem WE ARE THE WORLD, WE ARE THE CHILDREN.