• Lekcje online w Muzeum Warszawy

• W styczniu klasy 6a, 6e, 6 b, 6 c, 7h, 8a, 8 d uczestniczyły w lekcji online zorganizowanej przez Muzeum Warszawy.

Podczas lekcji uczniowie udali się w podróż prze siedem wieków istnienia Warszawy - wirtualnie zwiedzili muzealne gabinety oraz korytarze. Uczniowie odkryli zmieniająca się Warszawę - od jej założenia aż po powojenną odbudowę, prześledzili przy tym najważniejsze momenty budowy stolicy. Dowiedzieli się również jak wyglądało życie warszawiaków i warszawianek i jaki wpływ na ich życie mieli rezydujący w Warszawie królowie.

Była to bardzo ciekawa lekcja historii o naszej stolicy.

• Jak polubić matematykę ?

• Klasa 2ai

Oto nasz sposób na to, by polubić matematykę. Tworzymy gry i pomoce matematyczne, a potem cieszymy się że wspólnej nauki- zabawy.

Polecamy!

I Wy- grajcie!