• Wycieczka 3e

• 20 maja uczniowie klasy 3e byli na wycieczce w Ośrodku Edukacji Technicznej PINOKIO w Słomczynie. Dzieci wzięły udział w  zajęciach edukacyjnych  dotyczących warstw lasu, rodzajów drzew, zwierząt i roślin zamieszkujących to środowisko. Usłyszały  wiele ciekawostek dotyczących lasu, dowiedziały się, co oznacza liczba słoi w pniu oraz jakie zastosowanie ma drewno. Kolejnym punktem programu było poznanie pracy stolarza i wizyta w nowoczesnej stolarni , gdzie odbył się pokaz maszyn i urządzeń służących do prac stolarskich i obróbki drewna. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem patrzyli, jak tworzy się różne przedmioty z drewna. W wolnym czasie integrowały się poprzez zabawy na świeżym powietrzu. Uczniowie wrócili do szkoły z pięknymi, własnoręcznie wykonanymi pracami  i ogromnymi uśmiechami na twarzach.

• Dzień Dziecka w 3e

• 1 czerwca dzieci z klasy 3e świętowały Dzień Dziecka.

Z tej okazji wybraliśmy się na lody. Następnie dzieci integrowały się podczas zabaw ruchowych w Parku Picassa. Zabawy sprawiły dzieciom wiele śmiechu i radości. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo szczęśliwe.

• Wyjątkowy Dzień Dziecka

• Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są wycieczki, wyjscia na lody oraz dostaje się kilogramy słodyczy. Na naszych uczniów czekała jeszcze jedna niepsodzianka, nasza Pychodajna przygotowała z tej okazji wyjątkowy obiad, który smakował wszystkim :)

• Wycieczka klasy 1d do stadniny koni.

• 18 maja klasa I D była na wycieczce w Stajni na Kępie w Skierdach. Dzieci karmiły konie, poznały ich rodzaje, dowiedziały się jak należy o nie dbać i odbyły krótką przejażdżkę konną. Wykonały pracę plastyczną i utrwalały wiadomości uczestnicząc w grze terenowej. Miały także okazję pobawić się z psami i kotem. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała.